Вівторок, 20.11.2018, 16:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [43]

Соціальні мережі

Investments

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

5 базових правил інвестування

                                                                   П'ять Золотих правил інвестування грошей!
  Нехтування цими правилами може призвести до того, що замість прибутків, інвестор може втратити всі свої гроші і опинитися в борговій ямі.
  Дані правила вироблені інвесторами за довгі роки і підтверджені найдієвішим способом: методом особистих проб і помилок.     Неухильно дотримуючись даних правил, ви отримаєте можливість мінімізувати ризики і збільшити прибуток, а так само зберегти свої кошти від посягань та шахрайства.

1. Сумніваєшся, не роби!
Це мабуть найголовніше правило. Якщо ви не впевнені в компанії або є якісь сумніви, то краще не викладайте в неї або почніть з малою суми і поспостерігайте за нею якийсь час, постарайтеся знайти якомога більше інформації про неї і її керівництво.
2. Як можна швидше поверни вкладені гроші!
Це ахіллесова п'ята не тільки новачків, а й бувалих інвесторів. Коли інвестор замість того, щоб спершу повернути вкладене, починає з першого дня ре інвестувати отриманий в компанії прибуток.
3. Диверсифікуйте - розподіляй ризики і вкладення по різним компаніям!
Одним словом не тримай всі яйця (гроші) в одному кошику, якою надійною б не була компанія. Так як в інвестуванні немає і бути не може 100% гарантії від форс мажору. Рекомендую вкладати в одну компанію не більше 10-15% коштів свого інвестиційного портфеля.
4. Ніколи не інвестуй позичені кошти!
Суворе дотримання даного правила, дозволить вам не потрапити в боргову яму. Які б вам не обіцяла відсотки компанія, пам'ятайте: ви маєте право інвестувати тільки ВІЛЬНІ КОШТИ, та ті гроші втрата яких істотно не позначиться на вашому рівні життя. Ні в якому разі не беріть гроші в борг для інвестицій!
5. Не будь скнарою, знай міру у всьому це ж відноситься і до інвестування!
Успіх в інвестуванні, на 80% залежить від уміння балансувати свої бажання і можливості (від вашої стратегії) і на 20% від інструменту, якиі ви використовуєте.
  Якщо сказати ще простіше, то успіх в інвестуванні на 80% залежить від того, ЯК ви інвестуєте і тільки на 20% від того, КУДИ ви інвестуєте!

Категорія: Мої статті | Додав: nechikma (16.08.2015)
Переглядів: 229 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Інвестиції


Календар празників
Праздники Украины

Карта відвідувачів
Flag Counter

Відвідувачі онлайн

Пам'ятаємо, що повна відповідальність і ризики участі у проектах лежать виключно на Вас!uCoz