Середа, 24.04.2024, 02:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [43]

Соціальні мережі

Investments

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Особисті правила


1. Вивчай теоретичну частину.
Грамотний інвестор просто зобов'язаний досконально знати: і принципи роботи з електронними платіжними системами, і як захистити свої персональні дані на комп'ютері, і докладно і досконало вивчати всі тексти, правила та особливості проектів, де бере участь. Пам'ятай, що твоє відмінне знання теорії і уміння це застосувати на практиці хоч якось зрівнюють шанси не «залишитися з носом» перед адмінами-шахраями, в інші випадки ти свідомо в програші.

2. Адмін завжди бреше.
На жаль, але це так завжди! Адмін буде до останнього втиратися в довіру, всіляко показуючи, що його проект найкращий, самий надійний і т.п. щоб народ повірив. Часом він і насправді хоче працювати, але по зовнішніх впливів так чи інакше закривається (злом гаманців, ddos ​​атаки, лайка з соадмінамі і тп.). Пам'ятай, що різні супер-новини та акції адмін робить виключно в першу чергу для своєї вигоди, а не для тебе, типу він такий добренький. Админа можна, а часом і потрібно слухати, але пам'ятати, що він бреше.

3. Диверсифікація.
Диверсифікація поняття широке і складене, суть її - в розподіленні ваших коштів по різних кошиках (проектам онлайн, оффлайн і т.п.), а також диверсифікацію по ЕПС (електронним платіжним системам), банкам. Щоб при закритті, наприклад, Perfect Money, вас це не вбило як інвестора, тому що всі кошти були обмежені цієї платіжкою, а ви мали ще вклади в Okpay, через банківські перекази і не тільки, але й проектах довірчого управління , бізнесі «на землі» і т.п.

4. Не закохуйся в один проект.
Найчастіше зустрічаються такі люди, які всією душею і грошима так закохуються в один проект, що і слухати нічого не хочуть про інші і диверсифікацію взагалі. Це дуже небезпечно і загрожує, як правило, після закриття проекту, вони відчувають майже моральну смерть і розчарування назавжди не покидає їх. Щоб цього уникнути, уважно вивчаємо правило №3.

5. Фіксуй прибуток.
Не кожен може похвалитися залізною витримкою і фінансовою дисципліною і частенько реінвестує, перевкладатися кошти в хайпів до його самої смерті, так нічого і не виводячи з нього. Дане ж правило чітко ототожнює, що треба вміти фіксувати прибуток, виводити його. І не обов'язково чекати моменту коли прибуток буде більше самого депозиту, часом потрібно взяти 20% прибутку і розпрощатися з проектом, вивівши з нього всі свої кошти. Пам'ятайте про це.


6. Не ний, не заздри, думай своєю головою.
Деякі люди тільки й роблять, що помирають від заздрощів, дивлячись на тих, хто вміє грамотно крутитися у світі хайпів і отримувати прибуток,говорять що у них немає знань, грошей, сил, бажання і т.п. Хоча нічого їм не заважає домогтися таких же результатів, адже всі ми починали з нуля. Або звинувачують, «ти, мовляв, мені порадив той-то проект, а він закрився через 3 дні», запам'ятайте, що ваш аплайнер (запрошувач) хоч і людина з досвідом, але теж може помилятися, та й занадто багато факторів від нього незалежних . Тому, поради можна брати, але кінцеве рішення ви обов'язково повинні приймати самі.

Категорія: Мої статті | Додав: nechikma (21.10.2015)
Переглядів: 443 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Інвестиції


Календар празників
Праздники Украины

Карта відвідувачів
Flag Counter

Відвідувачі онлайн

Пам'ятаємо, що повна відповідальність і ризики участі у проектах лежать виключно на Вас!uCoz