Четвер, 24.01.2019, 03:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [43]

Соціальні мережі

Investments

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Webmoney

 

WebMoney Transfer (або просто WebMoney) - найкрупніша СЕД (Система Електронних Грошей) в російськомовному Інтернеті і одна з найбільших у світі. WebMoney почала свою історію в 1998 році, коли про електронні гроші ще мало хто знав, а перших користувачів доводилося стимулювати щедрими бонусами. На сьогодні кількість користувачів системи WebMoney досягла 6 млн. Чоловік і збільшується з кожним днем ​​приблизно на 5000. Щоденний оборот в системі - близько 20 млн. Доларів. Сумарні річні обороти зростають з кожним роком в 2-3 рази.

WebMoney дуже зручна для здійснення платежів через Інтернет. Головна перевага полягає, мабуть, в їх моментальності: ви натискаєте кнопку - і через пару секунд адресат, де б він не знаходився, отримує кошти.

Сформулюємо коротко переваги WebMoney:
• ви отримуєте і переводите гроші не виходячи з будинку;
• відстані не мають значення, навіть якщо платник і одержувач знаходяться в різних точках земної кулі;
• операції відбуваються за лічені секунди;
• як наслідок з перших трьох пунктів, електронні гроші WebMoney особливо зручні для оплати товарів, які можуть бути доставлені по Інтернету відразу ж після їх оплати: PIN-кодів, електронних книг, програмного забезпечення, музики і т.д.;
• мала комісія за переводи: система знімає за свої послуги всього 0.8% від суми;
• операції безвідмовні, а це велика перевага для продавців, які хотіли б приймати оплату за товари та послуги через Інтернет: вони можуть не боятися, що платіж може бути відкликаний.
• нарешті, електронні гроші WebMoney безпечні, захищені і їх неможливо підробити, як це часто відбувається з готівкою.

Компанія WM Transfer Ltd - власник і адміністратор платіжної системи WebMoney Transfer. Система WebMoney Transfer існує з 1998 року. Розробником програмного забезпечення платіжної системи WebMoney Transfer є ЗАТ «Обчислювальні Сили», яке також здійснює технічну підтримку системи WebMoney.

Щоб стати учасником системи WebMoney Transfer, необхідно встановити на своєму персональному комп'ютері, КПК або мобільному телефоні клієнтський інтерфейс, зареєструватися в системі і прийняти її умови, отримавши при цьому WM-ідентифікатор - Ваш унікальний номер. Процес реєстрації також передбачає введення персональних даних і підтвердження їх достовірності через сервіс WM-атестації. Кожен користувач має WM-атестат - цифрове свідоцтво, складене на підставі наданих їм персональних даних.

Всі трансакції в системі є миттєвими і безвідзивними.

 

РЕЄСТРАЦІЯ У WebMoney

Категорія: Мої статті | Додав: nechikma (24.10.2015)
Переглядів: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Інвестиції


Календар празників
Праздники Украины

Карта відвідувачів
Flag Counter

Відвідувачі онлайн

Пам'ятаємо, що повна відповідальність і ризики участі у проектах лежать виключно на Вас!uCoz