Середа, 19.12.2018, 10:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [43]

Соціальні мережі

Investments

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Моє бачення хайпа (HYIP)

З чого ж починається хайп, «інвестиційний фонд» або черговий чудовий «проект»? Звичайно, з назви і зовнішнього вигляду, якщо ми говоримо про онлайн «проектах».
Назва має бути красивим, приємним і не довгим, добре запам'ятовується, інакше його за звичаєм, заабревіатурят з 3-4 букв. Нам набагато зрозуміліша й простіше приймати і запам'ятовувати назви типу «Торпеда», «Борщ», «Салют», ніж «ИнвестКорпорейтедЛимитедБанкВсехВирджинскихОстровов» або такі незрозумілі назви, типу «TrCrInfs». Назва повинна бути звучним, ототожнюватися з чимось світлим, приємним!
Зовнішній вигляд, звичайно, грає теж свою обов'язкову роль: М'які, плавно перетікають тону (без пестрящих блисками інтерфейсів) з ненав'язливою, але приємною оку графікою. У більшості випадків, краще відмовитися від музичного супроводу. Навігація по сайту повинна бути зручна, проста і зрозуміла: хоч п'ятикласник., Хоч 80-річний старий повинні з легкістю орієнтуватися в меню. Не треба багато вкладень в підпункти, в ідеалі якщо можна дістатися до будь-якого розділу з головної сторінки і з ЛК.
Хороші, доступні та унікальні тексти, безсумнівно, будуть прикрасою будь-якого хорошого хайпи. Мимоволі згадується час навчання, коли реферати та курсовик були написані як під копірку - одні й ті ж абзаци, тільки подекуди замінені слова на синоніми. Часом і зараз зустрічаєш «передрание» тексти з горбатих часів, де «we accepte e-gold»))). Текст не повинен бути перевантажений спец-термінами, читатися повинен без напрягу - просто і зрозуміло широкою аудиторією. Переклад, однозначно, тільки якісний і на всі основні мови світу, щоб залучити максимальну кількість інвесторів.
Легенда хайпа не повинна викликати ні краплі сумніву в її правдоподібності, ідеально коли людина читає її і у нього в душі народжуються питання «де ж я раніше був?» «Ось він, Золотий Граль», і у нього бажання ВЖЕ, при прочитанні цієї легенди - інвестувати. Дуже важливо зацікавити читача описом, ідеально якщо вона досить «не заїжджаючи» і нова, а також піднесена так правдиво, настільки переконливо, що вірилося відразу. Для цього потрібно організувати і показати необхідні атрибути: документи на відкриття, атестацію, сертифікацію., Різні реєстрові виписки з відомих каталогів, зразки договорів і т.д. Форекснікі повинні показати моніторинги рахунків, думки досвідчених і популярних фахівців, аналітиків, статистику торгів, а букмекерські хайпи - статистику ставок ДО і Після, графіки прибутковості, тренди і т.д. А ті, хто займається виробництвом -фото-відео звіти про виробничий процес у цехах, на лініях, бізнес-план, податкові декларації, бухгалтерські документи, квартальну звітність та ін.
Чим більше хайп надасть установчих, поточних і достовірних даних про свою діяльність (в крайньому випадку, даних які не можна перевірити ніяк) - тим більше у нього втертися в довіру допитливим інвесторам. При чому, чим більше буде достовірних даних, тим вища буде довіреність. Наполегливо вітається наявність офісу в офлайні, куди клюнули на вудку інвестори могли б прийти, переконатися, що «офіс є, директора бачив» (а багатьом більшого й не треба), позадавати свої питання, зробити пропозиції-побажання, поскаржитися наприкінці- кінців). Наявність офісу, підприємства в офлайні має свою особливу магічну складову: величезна кількість інвесторів заспокоюється, що «бізнес реальний» і вже готові нести туди свої кровні. А якщо проект ще має своїх регіональних представників, та ще по усбому світу, та з офісами, куди теж можна прийти - вважайте, що успіх вам майже гарантований.
Грамотний хайп має обов'язково в своєму арсеналі і відео презентації і добротний промо-матеріал: буклети, спеціальні файли-рекламки, архіви конференцій, банери. Вітаються зрозумілі фото-відео матеріали про процес виробництва, виставках, досягнення компанії, нагороди, дипломи і т.п.
Величезне значення має хороша зворотній зв'язок по контактам, в які крім стандартного e-mail і фіз. Адреси обов'язково повинні бути включені: скайп, Джабер, лайв-чат. При чому, кваліфікований і швидку відповідь повинен даватися на тій мові, на якому був заданий. Інвестору важливо знати - що в будь-який момент він може отримати відповідь на будь-яке питання в короткий час, для нього це як бальзам.

Ось ми добралися і до інвестиційних планів - «серця» хайпів.
Виставити добре збалансовані плани для адміна - завжди справа непроста, тож в ідеальному хайпів плани повинні бути добре продумані (щоб адмін міг їх «тягнути» без напрягу) і на будь-який смак: як і плани-скарбнички, так і депозитні з різними термінами і поверненнями депо як наприкінці терміну, так і планами, де депозит включений у відсотки виплат - щоб могла брати участь вся аудиторія, бо не секрет, що у багатьох інвесторів є свої улюблені плани і можливості (плани повинні задовольняти інтереси і тих, що грається за 10 баксів і великих гравців, які можуть «пхати тоннами»). Щось подібне ми можемо спостерігати і в наші дні (наприклад в Fresh Wind Investment Trust - fwit.biz)
Важливо врахувати дострокове повернення депозиту без грабіжницького відсотка, інвестор повинен думати, що проекту легко і просто можна розлучитися з його грошима прямо зараз.
Партнерський відсоток «рефка» теж повинен бути, відповідно планам: у планах-скарбничках - з доходу реферала, в депозитах на термін - з депозиту реферала, бажано двох-трирівневу, тому такі проекти люблять «рефоводи» і «МЛМщікі», які зазвичай входять цілими структурами. Загальна «реффка» не повинна бути вище 6%
У хайпів повинні бути всі популярні ЕПС, Інтеркасса, Qiwi і, звичайно, ж банки, перекази на рахунок і системи швидких переказів типу Бліц, Золота Корона, Western-union і т.д. Сумнівні платіжки, типу Вебмані повинні бути виключені! В ідеалі рахунки повинні бути оформлені на юр.лице! Неодмінно, наявність внутрішнього обмінника з лояльним курсом у всіх напрямках!

   
Сам адмін (або він і його команда) - повинні бути дуже досвідченими, бізонами у своїй справі, що володіють потужними ресурсами як технічними, так і «мозковими». Не повинно бути нездійсненних завдань, а ті які ставляться - вирішуються в найкоротший час. В ідеалі коли є групи, які займаються кожна своєю справою: відділ піару, технічна група, саппорт і т.д. Зробити нові банери або швидко переїхати на інший сервер - повинні бути пліви і оперативно вирішуються завдання.
Для цього, безумовно, потрібні і відмінні технічні дані: виділений сервер «Дедик», SSL сертифікат для шифрування даних, кращий DDOS захист і бажано свій, унікальний і перевірений «часом і боями» скрипт без «дірок».

Великий успіх, якщо адмін зможе налагодити миттєві виплати не на шкоду безпеці. Приємний інстант завжди був улюблений в колах широкої інвесторської публіки. Важливі виплати в регламентні терміни, стабільний виплати - один з найголовніших критеріїв!
Величезну складову в життя проекту грає грамотно спланований піар і просування проекту. Часто говориться про корисність «плавної» розкрутки, а не «закиданням баблом на старті». У досвідчених адмінів обов'язково в цьому є свої напрацювання і як правило вони співпрацюють з відомими форумами, моніторами, блогерами, рефоводамі, рекламними майданчиками. Розкрутка через соціальні мережі обов'язкова - бачити «чарівний і чудовий проект» повинна навіть нецільова аудиторія, тому все одно хтось із неї прийде в проект.
Проведення конференцій, вебінарів, «днів відповідей адміна» - тільки посилює позиції ідеального хайпи. Уміння «тримати» адміна проект довго, по багато «кіл» і років - учетверяется довіру інвесторів, особливо, якщо це ще «підкріплюється» звітами, виписками, графіками, бухгалтерськими і податковими документами. Крім того, публіка любить різноманітні конкурси з призами, їх треба час від часу проводити, широко висвітлюючи. Цвяхом перемоги будуть «зустрічі інвесторів», «дні відкритих дверей» з адміністрацією як у діловому так і неформальній обстановці - як в офісах (на виробництві), так і розважальні заходи: пікніки та ін.
Ідеальний хайп зобов'язаний у свому закінченні повернути депозити тим, хто не вийшов у профіт, на худий кінець - відшкодувати різницю «депо-виплати». Адмін прилюдно вибачитися і пообіцяти покликати в наступний проект!

PS. Як каже мій друг «немає нічого неможливого», тому, сподіваюся, такі ідеальні хайпи не за горами і наша нелегка інвесторська частка в майбутньому стане без тяжких кайданів))

Категорія: Мої статті | Додав: nechikma (21.10.2015)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Інвестиції


Календар празників
Праздники Украины

Карта відвідувачів
Flag Counter

Відвідувачі онлайн

Пам'ятаємо, що повна відповідальність і ризики участі у проектах лежать виключно на Вас!uCoz