Вівторок, 20.11.2018, 16:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [43]

Соціальні мережі

Investments

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Словник інвестора (HYIP)

Аккаунт (акк, account) - рахунок у проекті, зареєстрований на ваше ім'я, нік, або e-mail.

Батч (Batch) - номер переказу в платіжних системах.

Бульен (E-bullion) - платіжна система.

Вебмані (WebMoney, WM) - платіжна система.

Виплати автоматичні (Auto-Payment) - вид виплат, при яких немає необхідності їх замовляти - вони приходять самі в певний час.

Виплати ІНСТАНТ (Instant) - вид виплат, при якому платіж відправляється на ваш рахунок в платіжній системі миттєво після замовлення.

Виплати ручні (Manual) - вид виплат, коли адмін проекту вручну обробляє і оплачує заявки.

Депозит (депо, deposit) по іншому називають ще принципал (Principal) або інтерес (Interest) - внесок в інвестиційний проект.

Дос-атака і ДДоС-атака (DDos - Denial of Service - «відмова в обслуговуванні» і Distributed Denial of Service - «розподілене відмова обслуговування») - це різновиди атак зловмисника на комп'ютерні системи. Метою цих атак є створення таких умов, за яких користувачі системи не можуть отримати доступ до надаваних системою ресурсам, або цей доступ ускладнений.

Інсайд (inside) - це приватна інформація з перших рук. У контексті хайпів - особистий зв'язок з адміном (або його наближених) і плани, якими адмін ділиться за термін життя хайпи. розвитку і т.д.

Кіпер (Keeper) - програма, що дозволяє перевіряти свій баланс в платіжній системі, виконувати платежі та отримувати перекази без заходу в акаунт платіжної системи.

Компаунд (компаундінг, Compound) - процес, при якому нараховані відсотки, депозит або його частину знову інвестуються в проект (реинвестируются), а не виводяться на рахунок платіжної системи.

Ліберті (Liberty Reserve, LR) - платіжна система

Пендінг (Pending) - період часу, протягом якого ваша виплата знаходиться в режимі очікування своєї черги на обробку.

Профіт (Profit) - прибуток, отриманий з проекту.

Реінвестування - (Reinvest) - дивись Компаунд.

Рефандов (Refund) - повернення вкладу (або його частини) при закритті проекту.

Рефссилка (реферальне посилання) - у більшості проектів є реферальная програма, за якою інвестору виплачується додатковий відсоток з залучених ним інвесторів (рефералів). Для того щоб дізнатися, хто кого запросив, кожен інвестор отримує свою промо-посилання в проекті, наприклад, www.invest.com/?ref=investor

СКАМ (SCAM) - проект, який припинив виплати інвесторам. У деяких випадках може бути доступний для реєстрації та прийому вкладів, тому слід бути дуже уважним при виборі проекту для інвестицій і спочатку переконатися в тому, що проект дійсно платить!

Скрипт - програмне забезпечення, яке автоматизує і спрощує роботу адміністрації з прийому вкладів і виплаті відсотків.

Хайп (хьюп, хіп, хьюіп, HYIP) - High Yield Investment Program - програма, компанія, фонд або просто організація, метою яких є залучення приватного капіталу користувачів мережі Інтернет, а потім повернення цього капіталу, але набагато більшого (часом у кілька разів) . На форумі є FAQ, який настійно рекомендую прочитати всім новачкам!

Withdraw - зняття вільних коштів (накопичень, якщо вони не відправляються ІНСТАНТ на рахунок користувача) з аккаунта, висновок на свій гаманець в платіжній системі.

History (аккаунт хісторі, хісторі) - зазвичай проект надає можливість стежити за подіями з коштами на балансі, подіями нарахування реф. комісії, кампаунд, інші нарахування, введення / висновок депо і т.д.
(Іноді важливі частини історії розбиті на окремі опції)

Понзі - проект, який робить виплати з внесків. Тобто працює поки є вклади.

ROI (Return On Investment, окупність інвестицій) - відношення середнього збільшення прибутку до обсягу інвестицій. Термін окупності інвестицій - метод оцінки інвестиційних проектів, коли найважливішим критерієм прийнятності виступає тривалість періоду, протягом якого окупаються початкові витрати. При цьому передбачається, що всі наступні доходи являють собою чистий прибуток. Період окупності - термін, необхідний для того, щоб сума, інвестована в той чи інший проект, повністю повернулася.

Earned Total - сума всіх нарахувань з вкладів.

Транзакція (transaction) - операція, переклад

Фінансовий пароль (transaction code) - пароль на проведення транзакцій (щось на зразок пін-коду). Відмінний від пароля на вхід.

Аплайн (upline), спонсор - нік людини, який запросив вас в проект

RCB (реффбек) - повернення реферальной комісії або її частини

Категорія: Мої статті | Додав: nechikma (16.08.2015)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Інвестиції


Календар празників
Праздники Украины

Карта відвідувачів
Flag Counter

Відвідувачі онлайн

Пам'ятаємо, що повна відповідальність і ризики участі у проектах лежать виключно на Вас!uCoz